fotogalerie

Okénko do školy

Fotogalerie

Bruslení – 5.třída

Rádi jsme přijali pozvání SPŠ strojírenské v Kolíně a vyzkoušeli si bruslení na jejich eko kluzišti. Bruslení jsme si velmi užili. Děkujeme.

Beseda o lese – 1. třída

Ve středu 18.ledna proběhla v první třídě beseda o lese, péči o zvířata a myslivosti. Děkujeme dědečkovi Tadeáška za krásné a zajímavé vyprávění!

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti – házená

Naši žáci pod vedením Rostislava Součka z Handball clubu Kolín byli v sobotu 21. 1. 2023 poměřit své síly a házenkářské dovednosti na klubovém turnaji v Kutné Hoře. Nutno podotknout, že jsou to borci, kteří trénují jedenkrát týdně v rámci zájmové činnosti na naší škole.

Vánoční besídka – 5. třída

Poslední školní den v roce 2022 jsme si užili vánoční besídku. Vyprávěli jsme podle obrázků Vánoční příběh o narození Ježíška, povídali si o Vánočních zvycích, zazpívali vánoční koledy, nechybělo ani pohoštění. Vyvrcholením bylo rozbalování dárků u vánočního stromečku…

MĚSTSKÁ KNIHOVNA KOLÍN – 1. TŘÍDA

Prvňáčci si prohlédli, jak to v knihovně vypadá, seznámili se s knihami, zazpívali si, zahráli na rytmické hudební nástroje, vyrobili dárečky z papíru a nakonec si poslechli pohádku. Moc se nám všem v knihovně líbilo a už se těšíme na další setkání.

Skip to content