Prvňáci společně při pohybových aktivitách na školní zahradě

Druháci prožili čarodějnický den venku. Vymýšleli čarodějnickou abecedu, ochutnali kouzelný lektvar, vyrobili větrné poletuchy a naučili je létat, sami se proletěli na koštěti, hledali čarodějnou havěť a na závěr si pochutnali na černé čarodějnické zmrzlině.

Třeťáci a čtvrťáci pátrali po ztraceném pokladu. Na čarodějnické lesní stezce museli splnit několik úkolů a rozšifrovat tajný kód, který je k pokladu dovedl.

Páťáci na tento den dostali bojový úkol a místo v kostýmech přišli v zahradnických rukavicích 🙂 Využili svých fyzických zdatností, umění s lopatou, kolečkem či hráběmi a s velkým pracovním nasazením doplnili třídám vyvýšené záhony (darovanou zeminou)👏. Poté jsme se přesunuli na místní hřiště, kde jsme si udělali projektovou hodinu Aj, kdy děti ve dvojicích vypracovaly úkol o Harry Potterovi nebo zábavný příběh o staré čarodějnici. Nechyběl malý chill či zmíněná zmrzlina. 😍🙋 5.D čarodějnické aktivity venku.

Byl to báječný den.

Skip to content